Cyfrowe centrum uzawodowienia

Wytwarzanie metodami druku 3d staje się integralną częścią naszego życia.
W naszej placówce posiadamy drukarkę 3d, drukarkę 3d ze skanerem 3d
oraz  ploter. Najnowszym nabytkiem jest hafciarka współpracującą z komputerem.  
Nasi uczniowie poznają obsługę tych maszyn i w coraz większym zakresie będą doskonalić umiejętności związane z technologią pracy tych urządzeń. Stanowi to dla nich niemałą atrakcję a nabyte umiejętności będą mogli wykorzystać w przyszłym życiu zawodowym.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
10c
11c
12c
13c
15c
14c
IMG_9349
5c
IMG_9344
IMG_9349
IMG_9332
4c
1c
2ac
2c
3c
6c
7c
8c
9c